silonky, punčochy

   
 
 
Nick
Heslo

Hlavní sponzor

www.timea.cz

reklama:

ikonka Miss silonky,
kterou si můžete umístit
na Vaše stránky
reklama:Podmínky a pravidla
PODMÍNKY REGISTRACE


ENGLISH VERSION of conditions for girls HERE.

(Pokud se chceš zaregistrovat jako běžný nesoutěžící uživatel, klikni sem.)

1) Jako soutěžící se může do soutěže MISS SILONKY zaregistrovat pouze osoba ženského pohlaví ve věku od 16 let jakéhokoliv vzhledu a z jakékoliv země.. Horní věková hranice není omezena.


JAK MUSÍ TVÉ FOTKY VYPADAT?

2) Protože jde o soutěž MISS SILONKY - Punčochy, Pančuchy, Pantyhose máme jedinou podmínku, na většině Tvých fotografiích musí být poznat, že máš na sobě silonky, punčochy, nebo podvazky

3) Také alespoň na jedné fotografii v silonkách musí být poznat, že jsi to skutečně Ty (nelze tedy zařadit profil složený např. jen ze samých fotografiích nohou bez Tvé tváře apod.). Profil bez minimálně tří fotografií, kde není na první pohled poznat, zda-li soutěžící má či nemá silonky na sobě, nemůže být do soutěže zařazen.

4) Nebude-li zřetelně poznat, že máš silonky na sobě nebo nebude-li poznat, že jsi to skutečně Ty, nemůžeme takovou fotografii zveřejnit.

5) Zadej prosím platný e-mail, na který Ti přijde potvrzení o registraci, pokud zadáš neplatný e-mail, Tvá registrace nebude úspěšně dokončena.

6) Do soutěže také nemohou být zařazeny erotické fotografie. Za erotickou fotografii není považována fotografie ve spodním prádle, ale upřednostňovány jsou fotografie v běžném oblečení, v jakém dívky chodí např. do školy, do práce nebo do divadla s důrazem na silonky.

7) Provozovatel soutěže Miss silonky si vyhrazuje právo nezveřejnit fotografii v případě pochybností o autentičnosti a dále duplicitně zařazené fotografie.

8) Jedná se zatím pouze o internetovou verzi soutěže bez vystupování na veřejnosti.9) O CO SE HRAJE:

Dívka s fotkou s největším počtem hlasů v daném měsíci obdrží výhru v hodnotě 1 000 Kč.

Připravujeme další ceny a hledáme sponzory, aby si tuto soutěž užily všechny dívky!

Náhodně vylosovaná dívka obdrží každý měsíc také balíček punčochového zboží v hodnotě 500 Kč od našeho hlavního sponzora Ela Třebíč.

Ceny a dary ze soutěže nejsou právně vymahatelné.10) OBECNÁ USTANOVENÍ:

Soutěžící souhlasí se zpracováním poskytnutých osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a dat, v platném znění, a to pro účel Soutěže, na dobu nezbytně nutnou, nejdéle do písemného odvolání.

Vyhlašovatel soutěže si vyhrazuje právo soutěž kdykoli změnit pravidla.

Vyhlašovatel soutěže si vyhrazuje právo ve všech případných sporech vzniklých z této soutěže učinit konečné rozhodnutí.Administrátoři serveru MISS SILONKY - Punčochy, Pančuchy, Pantyhose si vyhrazují právo zásahu do obsahu galerie (komentáře, mazání obrázků, případně úprava - pouze pokud porušují pravidla galerie nebo dobré mravy). Pokud budou obrázky nahrané uživatelem porušovat zákon, budou ihned po zjištění jejich umístění na serveru smazány. Provozovatel této soutěže se distancuje od případného závadného obsahu nahraného na server uživateli. Vlastníkem dat v galerii jsou jejich autoři. Na server je možné umisťovat pouze obrázky, k nímž vlastní uživatel autorská práva a jejichž je vlastníkem.

Veškeré uložené informace na serveru a v databázi nebudou poskytnuty žádné třetí straně bez souhlasu vlastníka fotografií. Povozovatelé serveru však neručí za data na serveru uložená, pokud dojde k jakémukoliv útoku na server.

Tyto stránky využívají k uložení uživatelských dat cookies. Tvá emailová adresa slouží jen pro komunikaci v případě výhry nebo při zaslání hesla a nebude nikdy zveřejněna.

Veškeré fotografie zde zveřejněné je přísně zakázáno dále šířit bez souhlasu provozovatelů soutěže. Bude-li zjištěn výskyt fotografií z této soutěže na jiných serverech, budou podniknuty patřičné právní kroky.

(ukázková fotografie - avšak tvář nesmí být retušována jako na této fotografii!)

Kliknutím na 'Souhlasím' souhlasíš z výše uvedenými pravidly. 
We recommend czech or english version (fully translated).

   
     Statistika od 6.10.2006:
  

Choose your language:
  (C) 2016 - Miss-silonky.cz je projektem 2pages.cz a MisTon o.s., soutez@miss-silonky.cz - All rights reserved.
  Every picture used in this contest is strictly forbidden to copy or publish without this portal owner's agreements. miss, soutěž, súťaž, spodni pradlo, spodní prádlo, kalhotky, socks, nylons, pantyhose, pantys, móda, modeling, modelka, plavky, žena, dívka, dívky, studentka, studentky, silonky, teens, silonkách, miss silonky, dívka v silonkách, punčochy, punčošky, pančuchy, pancuchy, puncosky, puncochy, podvazky, nohy, footfetish, amaterky, amatérky, free foto, free galerie, foto galerie, stockings, rajstopy, strumpfhose, harisnyanadrág