silonky, punčochy

   
 
 
Nick
Heslo

Hlavní sponzor

www.timea.cz

reklama:

ikonka Miss silonky,
kterou si můžete umístit
na Vaše stránky
reklama:Podmínky a pravidla
REGISTRACE NESOUTĚŽÍCÍCH UŽIVATELŮ

ENGLISH VERSION of conditions for common users HERE.

(Pokud se chceš zaregistrovat jako soutěžící dívka, klikni sem.)

1) Jako NESOUTĚŽÍCÍ UŽIVATEL se může do soutěže MISS SILONKY zaregistrovat jakákoliv osoba. Muž i žena bez ohledu na věk.

Registrovaní nesoutěžící uživatelé
2)nemohou vkládat žádné fotografie (to mohou pouze soutěžící dívky).

3) mohou komentovat fotografie dívek.

4) mohou prohlížet seznamy alb dívek.

5) mohou soutěžícím dívkám psát privátní vzkazy prostřednictvím integrovaného poštovního systému a dívky jim na ně mohou odpovídat.

6) Zadej, prosím, svůj platný e-mail, na který Ti přijde potvrzení o registraci, pokud zadáš neplatný e-mail, Tvá registrace nebude úspěšně dokončena.

7) Vyplň taky, prosím, všechny řádky s hvězdičkou, jsou jenom čtyři a je to snadné. Když je nevyplníš, sice se Ti podaří s platným e-mailem zaregistrovat, ale následně bude Tvůj Nick smazán, jelikož ho budeme považovat za spam, který ty řádky taky nedokáže vyplnit.


8) OBECNÁ USTANOVENÍ:

Registrovaný nesoutěžící uživatel souhlasí se zpracováním poskytnutých osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a dat, v platném znění, a to pro účel Soutěže, na dobu nezbytně nutnou, nejdéle do písemného odvolání.

Vyhlašovatel soutěže si vyhrazuje právo v soutěži kdykoli změnit pravidla.

Vyhlašovatel soutěže si vyhrazuje právo ve všech případných sporech vzniklých z této soutěže učinit konečné rozhodnutí.Administrátoři serveru MISS SILONKY - Punčochy, Pančuchy, Pantyhose si vyhrazují právo zásahu do obsahu tohoto portálu (komentáře, mazání obrázků, případně úprava - pouze pokud porušují pravidla galerie nebo dobré mravy). Pokud budou obrázky nebo komentáře nahrané uživatelem porušovat zákon, budou ihned po zjištění jejich umístění na serveru smazány. Provozovatel této soutěže se distancuje od případného závadného obsahu nahraného na server uživateli. Vlastníkem dat v galerii jsou jejich autoři.

Veškeré uložené informace na serveru a v databázi nebudou poskytnuty žádné třetí straně bez souhlasu vlastníka fotografií. Povozovatelé serveru však neručí za data na serveru uložená, pokud dojde k jakémukoliv útoku na server.

Tyto stránky využívají k uložení uživatelských dat cookies. Emailová adresa slouží jen pro komunikaci s uživatelem ze stran administrátorů a systému na serveru nebo při zaslání hesla a nebude nikdy zveřejněna.

Veškeré fotografie zde zveřejněné je přísně zakázáno dále šířit bez souhlasu provozovatelů soutěže. Bude-li zjištěn výskyt fotografií z této soutěže na jiných serverech, budou podniknuty patřičné právní kroky.

Kliknutím na 'Souhlasím' souhlasíš z výše uvedenými pravidly. 
We recommend czech or english version (fully translated).

   
     Statistika od 6.10.2006:
  

Choose your language:
  (C) 2016 - Miss-silonky.cz je projektem 2pages.cz a MisTon o.s., soutez@miss-silonky.cz - All rights reserved.
  Every picture used in this contest is strictly forbidden to copy or publish without this portal owner's agreements. miss, soutěž, súťaž, spodni pradlo, spodní prádlo, kalhotky, socks, nylons, pantyhose, pantys, móda, modeling, modelka, plavky, žena, dívka, dívky, studentka, studentky, silonky, teens, silonkách, miss silonky, dívka v silonkách, punčochy, punčošky, pančuchy, pancuchy, puncosky, puncochy, podvazky, nohy, footfetish, amaterky, amatérky, free foto, free galerie, foto galerie, stockings, rajstopy, strumpfhose, harisnyanadrág